Murat Cemcir’den Ahmet Kural açıklaması

‘Düğün Dernek’, ‘Kardeş Payı’, ‘Çalgı Çengi’ gibi yapımlarda birlikte yer alan Ahmet Kural ile Murat Cemcir arasındaki küslük Cemcir’in, Kural’ın düğününe katılmamasıyla ortaya çıkmıştı.

Ahmet Kural katıldığı bir televizyon programında “Birbirimize uzun bir süredir kırgınız. Niyesinin her zaman bizde kalmasını isteriz. Birlikte çok güzel başarılara imza attık. Onun emeği bende çoktur, benim de emeğim onda çoktur. Şu an bir kırgınlık dönemi geçiriyoruz. Arkadaşlık ve dostluklar arasında olur böyle şeyler. Durumumuza üzülüyorum, biz bu yola beraber çıktık. Bir anda küsüp gitmek kolay değildir. Maalesef şu an birbirimize kırgınız. Günün birinde barışılır, konuşulur. Biz düşman olacak insanlar değiliz” ifadelerini kullanmıştı.

“ARTIK YOLLARIMIZIN KESİŞMESİNE GEREK YOK”

Dün bir davete katılan Murat Cemcir ise Ahmet Kural için “Bizim aramızda bir küslük yok. Ben kimseye küsmem, insanlar bana küser. Ben öyle dururum. Gelirler barışırlar, sonra yine giderler” dedi.

Murat Cemcir

Cemcir, eski dostunun düğün davetiyesini WhatsApp ile gönderdiği iddiasına da şu yanıtı verdi:

“Ben WhatsApp kullanmıyorum, bazı numaralara bakmıyorum. Engelleme yok. Ahmet benim çok sevdiğim eski bir arkadaşım. Güzel maceralar yaşarsın ve biter. Ahmet Kural’la artık yollarımızın kesişmesine gerek yok.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x